Aitame Ly-l soetada uue paruka

Mis me teeme? 

Naerata Ometi MTÜ toetab Ly-le uue vaakum juukseproteesi soetamist. 

Ly on noor neiu, kes on 80% ulatuses töövõimetuspensionär. Kui ta oli alles 8 kuu vanune beebi, siis juhtus õnnetus, mille tagajärjel sai ta peatrauma ning põletushaavad nii peal, õla- ja küünarvartel. Peanahal olevate põletushaavade tagajärjel on Ly sunnitud kandma parukat. Hoolimata üpriski õnnetult alanud eluteest on Ly rõõmsameelne ja iseseisev nooruk, kellel on suured sihid elus edasi jõudmiseks.

Ly viimase paruka ostust on möödas juba mitu aastat ning see on igati kulunud ja väsinud. Uus parukas on üpriski kallis ning noorel pole seda raha tagataskust võtta. Uus parukas on noorele neiule igati vajalik ning selle soetamiseks soovib ta lahkete inimeste abi.

Juukseprotees on mõeldud inimestele, kes kannatavad alopeetsia ehk juuksetus all. Juukseproteesi kandmiseks peab peanahk olema juuksekarvadest paljaks aetud või karvakasv üldse puuduma.

Juukseproteesi põhi on valmistatud meditsiinilisest silikoonist täpselt kliendi pea järgi. Juukseproteesi pähe pannes materjal soojeneb ja tekib vaakum, mis hoiab juukseproteesi kindlalt peas. Juukseproteesi kandes võib ka ujuda ja spordiga tegeleda.

Eesmärk:  

Projekti eesmärk on Casabella juuksestuudio kaudu soetada Ly-le uus ja sobilik vaakum juukseprotees. 

Eelarve:  

Projekti eelarve, koos projektijuhtimisega seotud kulutustega on 2500 eurot, mida soovime heade toetajate abiga kokku saada.

Kuidas Sina saad aidata:

Pangaülekanne:

Danske Bank
Konto nr: EE053300332132960003
Swift/BIC: FOREEE2X
 
Swedbank
Konto nr: EE672200221046387155
Swift/BIC: HABAEE2X
 
SEB
Konto nr: EE101010220101993019
Swift/BIC: EEUHEE2X
 
Saaja: Naerata Ometi MTÜ
Selgitus: Ly parukas

SMS-annetus:

SMS numbrile 13013 märksõnaga Naerata ly annetad 1,6 eurot
SMS numbrile 13017 märksõnaga Naerata ly annetad 3,2 eurot

Toeta pangalingi kaudu:

Summa:

Hakka püsitoetajaks:

Täida ära püsitoetuse ankeet SIIN