Olesja operatsiooni toetamine

Projekti taust ja eesmärgid:

Olesja on 31-aastane noor naine, kes on vabatahtlikuna löönud kaasa paljudes heategevusprojektides ja aidanud koguda raha erinevate abivajajate abistamiseks. Kahjuks on hetkel Olesja sattunud ise abivajaja seisu.

Tema probleemid said alguse kõrvasüljenäärme kasvajast, mida opereeriti 2016. aastal. Operatsiooni käigus vigastati näonärvi, mille tulemusena muutus näo miimika, turses põsesarn kisub nägu ja suud viltu ning kuna üks suupool ei sulgu, valgub suust pidevalt sülge. Probleeme on ka ühe silmaga, mille laug ei sulgu ja mis aegajalt vett jookseb.

Kuna Eestis Olesjale vajalikku ravi ei pakuta, siis algatasime mõne aja eest raha kogumise kampaania, et ta pääseks uuringutele ja operatsioonile Moskvasse. Tänaseks on Olesja uuringutel käinud ja on selgunud, et näonärvi ei ole võimalik enam päästa, küll aga on võimalik teha lihaskoe siirdamine ja selle läbi muuta näo miimikat ning taastada lihaste funktsionaalne tegevus. Selline operatsioon kestab 6-8 tundi ning läheb Olesja jaoks koos sõidukuludega maksma 10 500 eurot.

Tänaseks oleme annetuskampaania toel saanud Olesja toetuseks kõrvale panna 7500 eurot ning lisaks oleme teinud kulutusi meditsiiniliste haiguslugude tõlkimiseks, projekti kommunikatsiooniks ja reklaamimiseks. Hetkeseisuga vajame Olesja ravikulude toetuseks juurde veel 3000 eurot, mille loodame heade toetajate abiga kokku saada.

Toetajad: 

  Enn Meri
Leib resto ja aed  Buss.ee  
     
   
Goldline Group    
     


Kuidas Sina saad aidata? 

Olesja operatsiooniks vajalik summa on tänaseks koos, täname kõiki toetajaid! Olesja sõidab operatsioonile 30.05.2018 :)

Toeta pangalingi kaudu:

Summa:

Hakka püsitoetajaks:

Täida ära püsitoetuse ankeet SIIN