Aitame Rakvere asendus- ja turvakodu

Projekti taust ja eesmärgid:

MTÜ Maria ja lapsed on mittetulundusühing, mille eesmärgiks on rahuldada vanemlike hoolitsuseta jäänud laste põhivajadusi, luues neile turvaline ja arenguks soodne elukeskkond ning valmistada lapsed ette võimetekohaseks toimetulekuks täiskasvanuna. MTÜ Maria ja lapsed pakub asenduskoduteenust, kuni 22 lapsele Tudulinna alevikus, Ida-Virumaal ning 6 lapsele Rakvere linnas, Lääne-Virumaal.

Naerata Ometi MTÜ abistab MTÜ-d Maria ja lapsed Rakvere maja olukorra parandamisega. Rakvere majas pakuvad nad noortekodu, laste turvakodu ja kohe ka erivajadustega laste päevahoiu teenust.

Täpsemad vajadused:

  • Uus küttesüsteem – Hetkel on maja elektriküttel kuid see on väga kulukas ja ebaefektiivne lahendus, soovitakse paigaldada pellet küttesüsteem. 
  • Laste mänguväljak (kiik) koos liumäega, mida saavad kasutada nii turvakodu, kui lapsehoius olevad lapsed
  • Maja ette on vaja ehitada kõnnitee (kõnniteekividest väike plats 2auto parkimiseks ning sealt edasi kõnnitee ümber maja, et liikuda laspehoiuteenuse ruumidesse (hetkel on maja esine kevadel ja sügisel väga mudane) ja lapsehoiuteenuse ruumi liikumine toimub üle muru- ratastoolis olevate laste liikumiseks on see aga väga ebamugav.

Eelarve:  

Täpne eelarve on hetkel veel selgitamisel ja sõltub sellest, milliseid tooteid on ettevõtetelt võimalik saada ilma rahata. 

Toeta pangalingi kaudu:

Summa:

Hakka püsitoetajaks:

Täida ära püsitoetuse ankeet SIIN