Toetame noort naist juustesiirdamise operatsiooniga

Projekti taust ja eesmärgid: 

Liina (nimi muudetud) on noor naine, kes on 80%-lise töövõime kaotusega. Kuid ta on osalenud vabatahtlikuna paljudes heategevusprojektides ning samas tegelenud ka õppimisega. Kõigest hoolimata on Liina iseseisev ja tal on oma elus kindel suund.

Tema probleem sai alguse juba siis, kui ta oli 8-kuune. Nimelt sai ta tuleõnnetuse tõttu trauma, mille tagajärjel said kahjustada tema juuksed. Nüüd on Liina suurimaks unistuseks saada endale juuksed, et ka tema saaks elada täisväärtuslikku elu.

Eelmisel aastal leidsime Riias asuva Rubenhair Baltics kliiniku, kus tehakse väga kõrgel tasemel juuste siirdamise operatsioone. Tänaseks on tänu heade inimeste abile toimunud juba 2. operatsioon. Ent parimate tulemuste saavutamiseks oleks vaja veel käia 2-3 operatsioonil.

Arsti esialgseks prognoosiks oli, et nad suudavad umbes 40% ulatuses uusi juukseid istutada. Aga kõigi ootuste vastaselt võttis organism istutatud juuksed väga hästi omaks ning tänaseks on olemas lootus, et Liina peas saab olema 65-70% ulatuses juukseid.

Praegu kasutab Liina igapäevaselt parukat, kuid nüüdseks on see väga viletsas seisus. Kuna oma juuste pikaks kasvatamine võtab aega umbes poolteist aastat, siis soovime selleks ajaks Liinale soetada ka uue paruka.

Hetkel vajame kogu projekti edukaks elluviimiseks veel umbkaudselt 6000 eurot.

Andke võimalusel ka omapoolne panus ning aitame üheskoos Liinale uued juuksed soetada!

Kuidas Sina saad aidata?

Pangaülekandega:

Swedbank  
EE672200221046387155
 
SEB 
EE101010220101993019

LHV
EE167700771002598797

Saaja: Naerata Ometi MTÜ
Selgitus: Liina toetuseks (et saada annetuselt tagasi tulumaks, lisa juurde isikukood või registrikood)

Toeta pangalingi kaudu:

Summa:

Hakka püsitoetajaks:

Täida ära püsitoetuse ankeet SIIN